Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Ruše - težavnost ??.??.????

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 100
2. Gregl Jure AAO Kozjak Maribor 80
3. Marenče Anže AO Kranj 65
4. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 55
5. Germek Blaž AO Črnuče 51
6. Primožič Metod AK Planika 47
7. Vezonik Dani AK Ravne 43
8. Pečovnik Jernej AK Planika 40
9. Mikša Peter PK Rogaška Slatina 37
10. Hostnik Primož AO Tržič 34
10. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 34
11. Vršnik Lovro AK Planika 28
12. Meglič Matic AO Črnuče 26
12. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 26
12. Niedorfer Jure AAO Kozjak Maribor 26
13. Lešnik David AO TAM Maribor 24
14. Majcenovič Uroš AO TAM Maribor 18
15. Luki~ Marko AAO Kozjak Maribor 16

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100
2. Kopčavar Nina Akademski AO 80
3. Pečjak Jasna AO Domžale 65
4. Pečovnik Petra AK Planika 55
5. Juričinec Polona Akademski AO 51
6. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 47
7. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 43
7. Veselič Marija AK Ravne 43

Skupni rezultati 2003 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 100 43 65 0 208
2. Anderle Aljaž AO Tržič 0 100 80 0 180
2. Premrl Klemen AO Tržič 0 80 100 0 180
3. Marenče Anže AO Kranj 65 65 40 0 170
4. Gregl Jure AAO Kozjak Maribor 80 26 47 0 153
5. Niedorfer Jure AAO Kozjak Maribor 26 55 31 0 112
6. Germek Blaž AO Črnuče 51 22 26 0 99
7. Pečovnik Jernej AK Planika 40 16 37 0 93
8. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 0 37 55 0 92
9. Meglič Matic AO Črnuče 26 51 12 0 89
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 55 10 20 0 85
10. Hostnik Primož AO Tržič 34 0 51 0 85
11. Vezonik Dani AK Ravne 43 8 28 0 79
12. Primožič Metod AK Planika 47 7 24 0 78
13. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 34 31 0 0 65
14. Marenče Tine AO Kranj 0 24 34 0 58
15. Zalokar Rok AO Radovljica 0 47 0 0 47
16. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 26 20 0 0 46
17. Kaker Marjan AK Planika 0 28 16 0 44
18. Mikša Peter PK Rogaška Slatina 37 6 0 0 43
18. Pavlič Anton AK Planika 0 0 43 0 43
19. Obrez Erih AO Celje 0 40 0 0 40
19. Vršnik Lovro AK Planika 28 12 0 0 40
20. Kunšič Matevž AO Radovljica 0 34 0 0 34
21. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 0 5 24 0 29
22. Lešnik David AO TAM Maribor 24 0 0 0 24
23. Mlačnik Miha AK Planika 0 4 18 0 22
24. Majcenovič Uroš AO TAM Maribor 18 0 0 0 18
24. Meglič Matej AO Tržič 0 18 0 0 18
25. Luki~ Marko AAO Kozjak Maribor 16 0 0 0 16
25. Benčina Grega Akademski AO 0 0 16 0 16
26. Bevk Jernej AO Ljubljana Matica 0 14 0 0 14
27. Ravnik Benjamin AO Jesenice 0 0 10 0 10
28. Grudnik Nejc AK Planika 0 9 0 0 9
29. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 0 3 0 0 3
30. Jeran Matjaž AO Ljubljana Matica 0 2 0 0 2
31. Kovačič Matej Akademski AO 0 1 0 0 1

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100 65 80 0 245
2. Kopčavar Nina Akademski AO 80 55 55 0 190
3. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 47 100 40 0 187
4. Pečjak Jasna AO Domžale 65 51 43 0 159
5. Pečovnik Petra AK Planika 55 43 51 0 149
6. Juričinec Polona Akademski AO 51 34 51 0 136
7. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 43 80 0 0 123
8. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 0 37 65 0 102
9. Čufar Martina AO Mojstrana 0 0 100 0 100
10. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 0 40 40 0 80
11. Veselič Marija AK Ravne 43 0 31 0 74
12. Žerjav Mojca AO Ljubljana Matica 0 47 0 0 47
13. Šuštar Maja AO Domžale 0 0 34 0 34