Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Solčava - hitrost ??.??.????

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 100
2. Meglič Matic AO Črnuče 80
2. Premrl Klemen AO Tržič 80
3. Marenče Anže AO Kranj 55
4. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 51
5. Grudnik Nejc AK Planika 47
5. Anderle Aljaž AO Tržič 47
6. Vršnik Lovro AK Planika 40
7. Pečjak Andrej AO Domžale 37
8. Mlačnik Miha AK Planika 34
9. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 31
10. Bevk Jernej AO Ljubljana Matica 28
11. Primožič Metod AK Planika 26
12. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 24
13. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 22
14. Germek Blaž AO Črnuče 20
14. Meglič Matej AO Tržič 20
14. Kaker Marjan AK Planika 20
14. Kunšič Matevž AO Radovljica 20
14. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 20
14. Zalokar Rok AO Radovljica 20
14. Hostnik Primož AO Tržič 20
14. Marenče Tine AO Kranj 20
14. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 20
14. Jeran Matjaž AO Ljubljana Matica 20

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 100
2. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 80
3. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 65
4. Žerjav Mojca AO Ljubljana Matica 55
5. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 51
6. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 47
6. Kopčavar Nina Akademski AO 47
6. Juričinec Polona Akademski AO 47

Skupni rezultati 2003 - hitrost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 80 100 80 0 260
2. Marenče Anže AO Kranj 100 55 65 0 220
3. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 43 51 100 0 194
4. Meglič Matic AO Črnuče 40 80 40 0 160
5. Pečjak Andrej AO Domžale 51 37 55 0 143
6. Hostnik Primož AO Tržič 55 20 47 0 122
7. Vršnik Lovro AK Planika 47 40 0 0 87
8. Premrl Klemen AO Tržič 0 80 0 0 80
9. Marenče Tine AO Kranj 0 20 51 0 71
10. Lešnik David AO TAM Maribor 65 0 0 0 65
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 0 31 34 0 65
10. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 0 22 43 0 65
11. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 34 20 0 0 54
12. Primožič Metod AK Planika 26 26 0 0 52
13. Germek Blaž AO Črnuče 31 20 0 0 51
14. Grudnik Nejc AK Planika 0 47 0 0 47
14. Anderle Aljaž AO Tržič 0 47 0 0 47
15. Majcenovič Uroš AO TAM Maribor 37 0 0 0 37
15. Podlogar Dušan ŠDLPMM 0 0 37 0 37
16. Mlačnik Miha AK Planika 0 34 0 0 34
17. Bevk Jernej AO Ljubljana Matica 0 28 0 0 28
17. Renčelj Marko AO TAM Maribor 28 0 0 0 28
18. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 0 24 0 0 24
18. Vezonik Dani AK Ravne 24 0 0 0 24
19. Zalokar Rok AO Radovljica 0 20 0 0 20
19. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 0 20 0 0 20
19. Kunšič Matevž AO Radovljica 0 20 0 0 20
19. Kaker Marjan AK Planika 0 20 0 0 20
19. Meglič Matej AO Tržič 0 20 0 0 20
19. Jeran Matjaž AO Ljubljana Matica 0 20 0 0 20

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 100 80 100 0 280
2. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 80 47 51 0 178
3. Kopčavar Nina Akademski AO 65 47 65 0 177
4. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 0 65 80 0 145
5. Juričinec Polona Akademski AO 47 47 47 0 141
6. Pečjak Jasna AO Domžale 51 0 55 0 106
7. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 0 100 0 0 100
8. Pečovnik Petra AK Planika 55 0 0 0 55
8. Žerjav Mojca AO Ljubljana Matica 0 55 0 0 55
9. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 0 51 0 0 51
10. Veselič Marija AK Ravne 43 0 0 0 43