Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Solčava - težavnost ??.??.????

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Premrl Klemen AO Tržič 100
2. Hostnik Primož AO Tržič 80
3. Guček Vili AO Trbovlje 65
4. Marenče Anže AO Kranj 55
5. Švab Erik AO SPDT 51
6. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 47
7. Oprešnik Janko AO Slovenska Bistrica 43
8. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 40
9. Vršnik Lovro PK Nazarje 37
10. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 34
11. Dušič Matjaž PK Nazarje 31
12. Krajnc Luka AO Celje 28
13. Štabuc Brin AO Rašica 26
14. Kaker Marjan PK Nazarje 24
15. Pečovnik Jernej PK Nazarje 22
16. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 20
17. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 18
18. Šimenc Peter AO Črnuče 16
19. Tatič Mare AO Črnuče 14
20. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 12
21. Primožič Metod PK Nazarje 10

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100
2. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 80
3. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 65

Skupni rezultati 2004 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Guček Vili AO Trbovlje 65 80 0 0 145
2. Hostnik Primož AO Tržič 80 40 0 0 120
3. Oprešnik Janko AO Slovenska Bistrica 43 65 0 0 108
4. Marenče Anže AO Kranj 55 47 0 0 102
5. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 0 100 0 0 100
5. Premrl Klemen AO Tržič 100 0 0 0 100
6. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 47 51 0 0 98
7. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 20 55 0 0 75
8. Krajnc Luka AO Celje 28 43 0 0 71
9. Švab Erik AO SPDT 51 0 0 0 51
10. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 12 37 0 0 49
11. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 40 0 0 0 40
12. Vršnik Lovro PK Nazarje 37 0 0 0 37
13. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 34 0 0 0 34
13. Jazbec Janez ŠDLPMM 0 34 0 0 34
14. Dušič Matjaž PK Nazarje 31 0 0 0 31
15. Štabuc Brin AO Rašica 26 0 0 0 26
16. Kaker Marjan PK Nazarje 24 0 0 0 24
17. Pečovnik Jernej PK Nazarje 22 0 0 0 22
18. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 18 0 0 0 18
19. Šimenc Peter AO Črnuče 16 0 0 0 16
20. Tatič Mare AO Črnuče 14 0 0 0 14
21. Primožič Metod PK Nazarje 10 0 0 0 10

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100 100 0 0 200
2. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 80 55 0 0 135
3. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 65 65 0 0 130
4. Čufar Martina AO Mojstrana 0 80 0 0 80
5. Pečjak Jasna AO Domžale 0 51 0 0 51
6. Urbanija Jasna ŠDLPMM 0 47 0 0 47