Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Češnjica - težavnost 27.11.2004

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Anderle Aljaž AO Tržič 100
2. Marenče Anže AO Kranj 80
3. Premrl Klemen AO Tržič, ŠDLPMM 65
4. Hostnik Primož AO Tržič 55
5. Guček Vili AO Trbovlje 51
6. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 47
7. Vukotič Matevž ŠDLPMM 43
8. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 38
8. Turudič Goran AO Litija 38
9. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 34
10. Šumnik Nikolaj AO TAM 31
11. Kresal Grega AO Ljubljana Matica 28
12. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina 26
13. Novak Klemen ŠDLPMM 24
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 22

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100
2. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 80
3. Pečjak Jasna AO Domžale 65
4. Davidova Anja AO Ljubljana Matica 55

Skupni rezultati 2005 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Premrl Klemen AO Tržič, ŠDLPMM 65 100 100 0 265
2. Marenče Anže AO Kranj 80 80 80 0 240
3. Hostnik Primož AO Tržič 55 65 65 0 185
4. Guček Vili AO Trbovlje 51 55 43 0 149
5. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 38 34 55 0 127
6. Šumnik Nikolaj AO TAM 31 40 51 0 122
7. Vukotič Matevž ŠDLPMM 43 43 28 0 114
8. Anderle Aljaž AO Tržič 100 0 0 0 100
9. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 34 23 40 0 97
10. Bečan Jure ŠDLPMM 0 47 47 0 94
11. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina 26 37 22 0 85
12. Kaker Marjan AK Rinka 0 51 32 0 83
13. Novak Klemen ŠDLPMM 24 31 26 0 81
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 22 18 24 0 64
15. Kos Staš ŠDLPMM 0 26 37 0 63
16. Pečovnik Jernej AK Rinka 0 28 20 0 48
17. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 47 0 0 0 47
18. Turudič Goran AO Litija 38 0 0 0 38
19. Šter Nejc AO Kranj 0 0 32 0 32
20. Kresal Grega AO Ljubljana Matica 28 0 0 0 28
21. Jazbec Janez ŠDLPMM 0 23 0 0 23
22. Javoršek Janez ŠDLPMM 0 20 0 0 20
23. Pikon Andrej AO Bohinj 0 16 0 0 16

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Pečjak Jasna AO Domžale 65 100 80 0 245
2. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 80 0 100 0 180
3. Davidova Anja AO Ljubljana Matica 55 0 65 0 120
4. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100 0 0 0 100
5. Arnuš Petra AAO Kozjak Maribor 0 0 55 0 55