Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Češnjica - težavnost 10.12.2004

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Hostnik Primož AO Tržič 100
2. Anderle Aljaž AO Tržič 80
3. Premrl Klemen AO Tržič 65
4. Guček Vili AO Trbovlje 55
5. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 51
6. Marenče Anže AO Kranj 47
7. Kaker Marjan AK Rinka 43
8. Krajnc Luka AO Celje Matica 40
9. Štular Matej AO Tržič 37
10. Pavlič Uroš AO Domžale 34
11. Turudič Goran AO Litija 31
12. Kodele Benjamin AO Vipava 28
13. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 26
14. Šter Žiga AO Kranj 24
15. Miklavčič Rado AO Matica 22
16. Mlakar Ervin AO Trbovlje 20
17. Bahun Gregor AO Tržič 18
18. Koren Dejan AO Vipava 16
19. Ocvirk Sašo AO Celje 14
20. Zajc Luka AO Tržič 12
21. Vukotič Matevž ŠDLPMM 10

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 100
2. Pečjak Jasna AO Domžale 80
3. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 65
4. Juričinec Polona Akademski AO 55
5. Jesenovec Valerija AO Domžale 51

Skupni rezultati 2006 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Hostnik Primož AO Tržič 100 100 100 0 300
2. Premrl Klemen AO Tržič 65 0 80 0 145
3. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 51 80 0 0 131
4. Bečan Jure ŠDLPMM 0 65 65 0 130
5. Vukotič Matevž ŠDLPMM 10 51 51 0 112
6. Pavlič Uroš AO Domžale 34 31 37 0 102
7. Krajnc Luka AO Celje Matica 40 26 34 0 100
8. Guček Vili AO Trbovlje 55 8 34 0 97
9. Kozjek Pavle LJ Matica 0 40 47 0 87
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 26 24 34 0 84
10. Koren Dejan AO Vipava 16 34 34 0 84
11. Anderle Aljaž AO Tržič 80 0 0 0 80
12. Tamše Luka AK Slovenj Gradec 0 55 14 0 69
13. Šumnik Nikolaj AO TAM 0 28 40 0 68
14. Kodele Benjamin AO Vipava 28 20 18 0 66
15. Vukotič Jernej ŠDLPMM 0 10 55 0 65
16. Ocvirk Sašo AO Celje 14 22 22 0 58
17. Miklavčič Rado AO Matica 22 14 16 0 52
18. Marenče Anže AO Kranj 47 0 0 0 47
18. Šter Nejc AO Kranj 0 47 0 0 47
19. Maček Branko AK Ravne 0 0 43 0 43
19. Kaker Marjan AK Rinka 43 0 0 0 43
19. Kos Staš ŠDLPMM 0 43 0 0 43
20. Stegnar Janez AO Tržič 0 16 22 0 38
20. Mlakar Ervin AO Trbovlje 20 8 10 0 38
21. Zorko Matej Posavski AK 0 37 0 0 37
21. Štular Matej AO Tržič 37 0 0 0 37
22. Pečovnik Jernej AK Rinka 0 0 34 0 34
23. Turudič Goran AO Litija 31 0 0 0 31
24. Zajc Luka AO Tržič 12 18 0 0 30
25. Šter Žiga AO Kranj 24 0 0 0 24
26. Bahun Gregor AO Tržič 18 0 0 0 18
27. Grmovšek Andrej AO APD Kozjak 0 0 14 0 14
28. Povsod Ožbi 0 12 0 0 12
29. Primožič Metod AK Rinka 0 10 0 0 10

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Pečjak Jasna AO Domžale 80 65 80 0 225
2. Jesenovec Valerija AO Domžale 51 100 55 0 206
3. Voglar Sandra Posavski AK 0 80 65 0 145
4. Juričinec Polona Akademski AO 55 55 0 0 110
5. Grmovšek Tanja AO APD Kozjak 0 0 100 0 100
5. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 100 0 0 0 100
6. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 65 0 0 0 65
7. Pečovnik Petra AK Rinka 0 0 51 0 51
7. Bibič Breda AAO Kozjak 0 51 0 0 51