Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Mojstrana - hitrost 11.02.2006

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Vukotič Matevž ŠDLPMM 100
2. Šumnik Nikolaj AO TAM 80
3. Hostnik Primož AO Tržič 65
4. Bečan Jure ŠDLPMM 55
5. Pečjak Andrejček AO Domžale 51
6. Krajnc Luka AO Celje Matica 47
7. Vukotič Jernej ŠDLPMM 43
8. Stegnar Janez AO Tržič 40
9. Tamše Luka AK Slovenj Gradec 37
10. Grmovšek Andrej AO APD Kozjak 34
11. Kozjek Pavle LJ Matica 31
12. Ocvirk Sašo AO Matica Celje 28
13. Koren Dejan AO - Vipava 26
14. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 24
15. Kodele Benjamin AO - Vipava 22
16. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 20

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Grmovšek Tanja AO APD Kozjak 100
2. Jesenovec Valerija AO Domžale 80
3. Juričinec Polona Akademski AO 65
4. Voglar Sandra Posavski AK 55
5. Pečjak Jasna AO Domžale 51

Skupni rezultati 2006 - hitrost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Vukotič Matevž ŠDLPMM 100 80 100 0 280
2. Šumnik Nikolaj AO TAM 40 55 80 0 175
3. Vukotič Jernej ŠDLPMM 80 47 43 0 170
4. Hostnik Primož AO Tržič 55 40 65 0 160
5. Krajnc Luka AO Celje Matica 37 65 47 0 149
6. Kozjek Pavle LJ Matica 65 43 31 0 139
7. Pečjak Andrejček AO Domžale 31 51 51 0 133
8. Bečan Jure ŠDLPMM 51 0 55 0 106
9. Stegnar Janez AO Tržič 26 37 40 0 103
10. Vršnik Lovro PK Nazarje 0 100 0 0 100
11. Ocvirk Sašo AO Matica Celje 28 31 28 0 87
12. Tamše Luka AK Slovenj Gradec 47 0 37 0 84
13. Koren Dejan AO - Vipava 43 0 26 0 69
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 18 28 20 0 66
15. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 22 0 24 0 46
16. Kodele Benjamin AO - Vipava 20 0 22 0 42
17. Grmovšek Andrej AO APD Kozjak 0 0 34 0 34
17. Kos Staš ŠDLPMM 34 0 0 0 34
17. Lampreht Miha AO Ljubljana Matica 0 34 0 0 34
18. Zorko Matej Posavski AK 24 0 0 0 24

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Jesenovec Valerija AO Domžale 100 80 80 0 260
2. Juričinec Polona Akademski AO 80 65 65 0 210
3. Pečjak Jasna AO Domžale 55 55 51 0 161
4. Voglar Sandra Posavski AK 65 0 55 0 120
5. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 0 100 0 0 100
5. Grmovšek Tanja AO APD Kozjak 0 0 100 0 100
6. Bibič Breda AO APD Kozjak 51 0 0 0 51