Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Ljubelj - težavnost 14.02.2009

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Krajnc Luka AO Celje Matica 100
2. Vukotič Jernej ŠDLP Mlačca Mojstrana 80
3. Vukotič Matevž ŠDLP Mlačca Mojstrana 65
4. Anderle Aljaž AO Tržič 55
5. Guček Vili AO Trbovlje 51
6. Štular Matej AO Tržič 47
7. Dušič Matjaž AAO Kozjak 43
8. Hostnik Primož AO Tržič 40
9. Leskovšek Sebastjan AO Litija 37
10. Mlakar Ervin AO Trbovlje 34
11. Smerkolj Matej AO Tržič 31
12. Salijaj Enis AO Trbovlje 28
13. Vršnik Lovro AK Rinka 26
14. Belhar Jošt AO Tržič 24
15. Bolka Matej AO Kranj 22
16. Plazar Miha AO Trbovlje 20
17. Zupan Miha AO Tržič 18
18. Dolenc Jan AO Tržič 16
19. Bahun Grega AO Tržič 14
20. Meglič Klemen AO Tržič 12
21. Drnovšek Zlatko AO Litija 10

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Bečan Anja AO Matica Ljubljana 100

Skupni rezultati 2009 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Krajnc Luka AO Celje Matica 55 100 0 0 155
2. Vukotič Matevž ŠDLP Mlačca Mojstrana 80 65 0 0 145
3. Vukotič Jernej ŠDLP Mlačca Mojstrana 51 80 0 0 131
4. Premrl Klemen AO Tržič 100 0 0 0 100
5. Guček Vili AO Trbovlje 47 51 0 0 98
6. Dušič Matjaž AAO Kozjak 43 43 0 0 86
7. Grmovšek Andrej AAO Kozjak 65 0 0 0 65
8. Anderle Aljaž AO Tržič 0 55 0 0 55
9. Bolka Matej AO Kranj 31 22 0 0 53
10. Štular Matej AO Tržič 0 47 0 0 47
11. Zorko Matej Posavski AK 40 0 0 0 40
11. Hostnik Primož AO Tržič 0 40 0 0 40
12. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 37 0 0 0 37
12. Leskovšek Sebastjan AO Litija 0 37 0 0 37
13. Mlakar Ervin AO Trbovlje 0 34 0 0 34
13. Kodele Benjamin AO Vipava 34 0 0 0 34
14. Smerkolj Matej AO Tržič 0 31 0 0 31
15. Cingerle Tomaž AO Gorica 28 0 0 0 28
15. Salijaj Enis AO Trbovlje 0 28 0 0 28
16. Bučan Milivoj AO Gorica 26 0 0 0 26
16. Vršnik Lovro AK Rinka 0 26 0 0 26
17. Belhar Jošt AO Tržič 0 24 0 0 24
18. Plazar Miha AO Trbovlje 0 20 0 0 20
19. Zupan Miha AO Tržič 0 18 0 0 18
20. Dolenc Jan AO Tržič 0 16 0 0 16
21. Bahun Grega AO Tržič 0 14 0 0 14
22. Meglič Klemen AO Tržič 0 12 0 0 12
23. Drnovšek Zlatko AO Litija 0 10 0 0 10

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak 100 0 0 0 100
1. Bečan Anja AO Matica Ljubljana 0 100 0 0 100
2. Pečjak Jasna AO Domžale 80 0 0 0 80