Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Češnjica - težavnost 26.11.2016

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Svoljšak Janez AO Kranj 100
2. Behlic Damir AK Put 80
3. Žitnik Sašo AO Železničar Ljubljana 65
4. Močnik Miha AO Železničar Ljubljana 55
5. Arežina Nikola PK Gekon 51
6. Grilj Uroš AO Ljubljana Matica 47
7. Hojnik Denis Vučje Bratstvo 43
7. Fantov Vid AO PDS Velebit 43
7. Sretenovic Nikola PD Rujno 43
7. Makojevic Milan PD Armadillo 43
8. Kojovic Marko PD Armadillo 31
8. Grgorinič Nace AO Kranj 31

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Jaklič Sara AO Ljubljana Matica 100
2. Pliskovac Zvjezdana AK Put 80
3. Manovski Katarina SPK Pentraks 65
3. Brdaric Antonina SPK Pentraks 65
4. Šuštar Maja AO Domžale 51
5. Osojnik Maša AO Matica Celje 47
6. Calogovic Tea AO Mosor 43

Skupni rezultati 2016 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Svoljšak Janez AO Kranj 80 100 100 0 280
2. Behlic Damir AK Put 100 80 80 0 260
3. Grgorinič Nace AO Kranj 65 65 31 0 161
4. Arežina Nikola PK Gekon 51 47 51 0 149
5. Sretenovic Nikola PD Rujno 47 34 43 0 124
6. Fantov Vid AO PDS Velebit 37 40 43 0 120
7. Hojnik Denis Vučje Bratstvo 43 28 43 0 114
8. Žitnik Sašo AO Železničar Ljubljana 0 43 65 0 108
9. Močnik Miha AO Železničar Ljubljana 0 51 55 0 106
10. Kojovic Marko PD Armadillo 28 37 31 0 96
11. Šunderic Petar PD Armadillo 40 31 0 0 71
12. Slavkovic Branko PD Armadillo 34 26 0 0 60
13. Vilic Feda AO Željezničar Zagreb 55 0 0 0 55
13. Petrunic Marko AO Željezničar Zagreb 0 55 0 0 55
14. Krga Milan RAK 26 24 0 0 50
15. Grilj Uroš AO Ljubljana Matica 0 0 47 0 47
16. Makojevic Milan PD Armadillo 0 0 43 0 43
17. Nemet Toni AO PDS Velebit 31 0 0 0 31

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Pliskovac Zvjezdana AK Put 65 80 80 0 225
2. Jaklič Sara AO Ljubljana Matica 100 0 100 0 200
3. Manovski Katarina SPK Pentraks 55 65 65 0 185
4. Šuštar Maja AO Domžale 0 100 51 0 151
5. Brdaric Antonina SPK Pentraks 51 0 65 0 116
6. Calogovic Tea AO Mosor 47 0 43 0 90
7. Osojnik Maša AO Matica Celje 40 0 47 0 87
8. Jeglič Marija AO Ljubljana Matica 80 0 0 0 80
9. Antolin Suzana AO PDS Velebit 43 0 0 0 43