Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Ruše - težavnost 08.02.2005

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Premrl Klemen AO Tržič, ŠDLPMM 100
2. Marenče Anže AO Kranj 80
3. Hostnik Primož AO Tržič 65
4. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 55
5. Šumnik Nikolaj AO TAM 51
6. Bečan Jure ŠDLPMM 47
7. Guček Vili AO Trbovlje 43
8. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 40
9. Kos Staš ŠDLPMM 37
10. Šter Nejc AO Kranj 32
10. Kaker Marjan AK Rinka 32
11. Vukotič Matevž ŠDLPMM 28
12. Novak Klemen ŠDLPMM 26
13. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 24
14. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina 22
15. Pečovnik Jernej AK Rinka 20

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 100
2. Pečjak Jasna AO Domžale 80
3. Davidova Anja AO Ljubljana Matica 65
4. Arnuš Petra AAO Kozjak Maribor 55

Skupni rezultati 2005 - težavnost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Premrl Klemen AO Tržič, ŠDLPMM 65 100 100 0 265
2. Marenče Anže AO Kranj 80 80 80 0 240
3. Hostnik Primož AO Tržič 55 65 65 0 185
4. Guček Vili AO Trbovlje 51 55 43 0 149
5. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 38 34 55 0 127
6. Šumnik Nikolaj AO TAM 31 40 51 0 122
7. Vukotič Matevž ŠDLPMM 43 43 28 0 114
8. Anderle Aljaž AO Tržič 100 0 0 0 100
9. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 34 23 40 0 97
10. Bečan Jure ŠDLPMM 0 47 47 0 94
11. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina 26 37 22 0 85
12. Kaker Marjan AK Rinka 0 51 32 0 83
13. Novak Klemen ŠDLPMM 24 31 26 0 81
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 22 18 24 0 64
15. Kos Staš ŠDLPMM 0 26 37 0 63
16. Pečovnik Jernej AK Rinka 0 28 20 0 48
17. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 47 0 0 0 47
18. Turudič Goran AO Litija 38 0 0 0 38
19. Šter Nejc AO Kranj 0 0 32 0 32
20. Kresal Grega AO Ljubljana Matica 28 0 0 0 28
21. Jazbec Janez ŠDLPMM 0 23 0 0 23
22. Javoršek Janez ŠDLPMM 0 20 0 0 20
23. Pikon Andrej AO Bohinj 0 16 0 0 16

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Pečjak Jasna AO Domžale 65 100 80 0 245
2. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 80 0 100 0 180
3. Davidova Anja AO Ljubljana Matica 55 0 65 0 120
4. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100 0 0 0 100
5. Arnuš Petra AAO Kozjak Maribor 0 0 55 0 55