Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Mežica - hitrost 14.01.2006

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Vukotič Matevž ŠDLPMM 100
2. Vukotič Jernej ŠDLPMM 80
3. Kozjek Pavle LJ Matica 65
4. Hostnik Primož AO Tržič 55
5. Bečan Jure ŠDLPMM 51
6. Tamše Luka AK Slovenj Gradec 47
7. Koren Dejan AO - Vipava 43
8. Šumnik Nikolaj AO TAM 40
9. Krajnc Luka AO Celje Matica 37
10. Kos Staš ŠDLPMM 34
11. Pečjak Andrejček AO Domžale 31
12. Ocvirk Sašo AO Matica Celje 28
13. Stegnar Janez AO Tržič 26
14. Zorko Matej Posavski AK 24
15. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 22
16. Kodele Benjamin AO - Vipava 20
17. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 18

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Jesenovec Valerija AO Domžale 100
2. Juričinec Polona Akademski AO 80
3. Voglar Sandra Posavski AK 65
4. Pečjak Jasna AO Domžale 55
5. Bibič Breda AO APD Kozjak 51

Skupni rezultati 2006 - hitrost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Vukotič Matevž ŠDLPMM 100 80 100 0 280
2. Šumnik Nikolaj AO TAM 40 55 80 0 175
3. Vukotič Jernej ŠDLPMM 80 47 43 0 170
4. Hostnik Primož AO Tržič 55 40 65 0 160
5. Krajnc Luka AO Celje Matica 37 65 47 0 149
6. Kozjek Pavle LJ Matica 65 43 31 0 139
7. Pečjak Andrejček AO Domžale 31 51 51 0 133
8. Bečan Jure ŠDLPMM 51 0 55 0 106
9. Stegnar Janez AO Tržič 26 37 40 0 103
10. Vršnik Lovro PK Nazarje 0 100 0 0 100
11. Ocvirk Sašo AO Matica Celje 28 31 28 0 87
12. Tamše Luka AK Slovenj Gradec 47 0 37 0 84
13. Koren Dejan AO - Vipava 43 0 26 0 69
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 18 28 20 0 66
15. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 22 0 24 0 46
16. Kodele Benjamin AO - Vipava 20 0 22 0 42
17. Grmovšek Andrej AO APD Kozjak 0 0 34 0 34
17. Kos Staš ŠDLPMM 34 0 0 0 34
17. Lampreht Miha AO Ljubljana Matica 0 34 0 0 34
18. Zorko Matej Posavski AK 24 0 0 0 24

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Jesenovec Valerija AO Domžale 100 80 80 0 260
2. Juričinec Polona Akademski AO 80 65 65 0 210
3. Pečjak Jasna AO Domžale 55 55 51 0 161
4. Voglar Sandra Posavski AK 65 0 55 0 120
5. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 0 100 0 0 100
5. Grmovšek Tanja AO APD Kozjak 0 0 100 0 100
6. Bibič Breda AO APD Kozjak 51 0 0 0 51