Arhiv tekmovanj v lednem plezanju

Slo-hrv-srb pokal v lednem plezanju  

Mojstrana - hitrost ??.??.????

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 100
2. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 80
3. Marenče Anže AO Kranj 65
4. Pečjak Andrej AO Domžale 55
5. Marenče Tine AO Kranj 51
6. Hostnik Primož AO Tržič 47
7. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 43
8. Meglič Matic AO Črnuče 40
9. Podlogar Dušan ŠDLPMM 37
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 34

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekTočke
1. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 100
2. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 80
3. Kopčavar Nina Akademski AO 65
4. Pečjak Jasna AO Domžale 55
5. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 51
6. Juričinec Polona Akademski AO 47

Skupni rezultati 2003 - hitrost

Moški

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 80 100 80 0 260
2. Marenče Anže AO Kranj 100 55 65 0 220
3. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 43 51 100 0 194
4. Meglič Matic AO Črnuče 40 80 40 0 160
5. Pečjak Andrej AO Domžale 51 37 55 0 143
6. Hostnik Primož AO Tržič 55 20 47 0 122
7. Vršnik Lovro AK Planika 47 40 0 0 87
8. Premrl Klemen AO Tržič 0 80 0 0 80
9. Marenče Tine AO Kranj 0 20 51 0 71
10. Lešnik David AO TAM Maribor 65 0 0 0 65
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 0 31 34 0 65
10. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 0 22 43 0 65
11. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 34 20 0 0 54
12. Primožič Metod AK Planika 26 26 0 0 52
13. Germek Blaž AO Črnuče 31 20 0 0 51
14. Grudnik Nejc AK Planika 0 47 0 0 47
14. Anderle Aljaž AO Tržič 0 47 0 0 47
15. Majcenovič Uroš AO TAM Maribor 37 0 0 0 37
15. Podlogar Dušan ŠDLPMM 0 0 37 0 37
16. Mlačnik Miha AK Planika 0 34 0 0 34
17. Bevk Jernej AO Ljubljana Matica 0 28 0 0 28
17. Renčelj Marko AO TAM Maribor 28 0 0 0 28
18. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 0 24 0 0 24
18. Vezonik Dani AK Ravne 24 0 0 0 24
19. Zalokar Rok AO Radovljica 0 20 0 0 20
19. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 0 20 0 0 20
19. Kunšič Matevž AO Radovljica 0 20 0 0 20
19. Kaker Marjan AK Planika 0 20 0 0 20
19. Meglič Matej AO Tržič 0 20 0 0 20
19. Jeran Matjaž AO Ljubljana Matica 0 20 0 0 20

Ženske

MestoPriimek in imeKlub, odsekT1T2T3T4Točke
1. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 100 80 100 0 280
2. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 80 47 51 0 178
3. Kopčavar Nina Akademski AO 65 47 65 0 177
4. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 0 65 80 0 145
5. Juričinec Polona Akademski AO 47 47 47 0 141
6. Pečjak Jasna AO Domžale 51 0 55 0 106
7. Luki~ Alenka AAO Kozjak Maribor 0 100 0 0 100
8. Pečovnik Petra AK Planika 55 0 0 0 55
8. Žerjav Mojca AO Ljubljana Matica 0 55 0 0 55
9. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 0 51 0 0 51
10. Veselič Marija AK Ravne 43 0 0 0 43